Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο
Οι πελάτες του Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο Rio das Ostras μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους κοντά.
ΠαραΛία Grove είναι σε απόσταση 2 χλμ. και Φυσικό ΜΝημείο Costões Rochosos απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Τα αξιοθέατα όπως Λέσχη Γιοτ της πόΛης Rio das Ostras βρίσκονται επίσης σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Rio das Ostras, 550 μέτρα από το Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Shamishua, που βρίσκεται 7 λεπτά με τα πόδια από τον ξενώνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ostras River3,4 χλμ.
- Cenec2,5 χλμ.
- Of the beach Turtles1,8 χλμ.
- Tartarugas Beach1,2 χλμ.
- ΠαραΛία Grove1,2 χλμ.
- Παραλία Bosque1,1 χλμ.
- Coca Cola Lagoon1,5 χλμ.
- Culture House Dr. Bento Costa Jr800 μ.
- Costa Azul2,3 χλμ.
- CEI1,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Μακάε Αεροδρόμιο28 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο αποτελεί 27$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο;
Τo Pousadinha Da Rany Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size και Οικογενειακό δωμάτιο.